JACK & JONES

Webová stránka značky: JACK & JONES

Příběh značky  Jack & Jones  začíná v roce 1990. V tomto roce dánská značka BESTSELLER (založena v roce 1975) vyslala na módní veletrh do norského Osla novou kolekci určenou pro mladé muže. Úspěch této kolekce předčil veškerá očekávání a tak se čelní představitelé společnosti BESTSELLER rozhodli založit novou značku orientovanou právě na módní oblečení pro mladé muže. Značka dostala název Jack & Jones.

Jack & Jones se momentálně řadí k největším producentům pánské módy v Evropě. Dle oficiálního webu je možné nakupovat oblečení  Jack & Jones  ve více než 1000 obchodech ve 38 zemích světa. Krom toho je značka  Jack & Jones  distribuovaná i v rámci partnerství se stovkami velkoobchody s módou.

Značka Jack & Jones se za těch více než 20 let existence pořádně rozrostla. Dnes je značka tvořena pěti brandy: ORIGINALS by JACK & JONESJACK & JONES VINTAGE CLOTHINGCORE by JACK & JONESPREMIUM by JACK & JONES JACK & JONES TECH.

Takže abychom si to shrnuli. Vlastníkem značky  Jack & Jones  je dánská rodinná společnost BESTSELLER. BESTSELLER je módní gigant, prodává ve více než 43 zemích, počet obchodů již překročil hranici 5700 a počet zaměstnanců je k roku 2014 již za číslem 41 000.

BESTSELLER vlastní 11 značek a jednou z nich je právě Jack & Jones, který se dělí na (již zmíněných) dalších pět brandů.

JJ_logo_Black

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem